PAKIET „Full wypas” – Zestaw 8 akcesoriów do gitary akustycznej

PAKIET „Full wypas” – Zestaw 8 akcesoriów do gitary akustycznej

219,90 

Pakiet „Full wypas”, to zbiór aż 8 akcesoriów gitarowych do gitary akustycznej, które są najbardziej potrzebne gitarzyście i zapewniają kompletny zestaw potrzebnych narzędzi.

Dzięki niemu możesz ze spokojem zabierać się do nauki gry na gitarze, bo masz wszystko, czego potrzebuje gitarzysta! Co znajdziesz w tym pakiecie?

  1. Pokrowiec (HardBag ABG-02). Dobrej jakości pokrowiec, który posiada piankę ochronną oraz jest wodoodporny. Ma wygodne szelki oraz kieszonki na akcesoria.
  2. Stroik do gitary (GTR CS-555). Nie znajdziesz drugiego tak dobrego stroika w cenie do 30zł. A gitara musi być nastrojona, by na niej grać. To obowiązkowy element, który musi mieć gitarzysta.
  3. Zestaw strun do gitary akustycznej (D’Addario EZ900). Każdy gitarzysta powinien mieć pod ręką zapasowe struny. Marka D’Addario to najlepsze połączenie jakości i ceny.
  4. Zestaw 6 kostek gitarowych (Alice, mix grubości). Otrzymasz kostki w sześciu różnych grubościach, dzięki czemu znajdziesz coś idealnego dla siebie. W gitarze akustycznej, to wręcz obowiązkowy element pomagający w grze!
  5. Kapodaster do gitary akustycznej / elektrycznej (Jeremi AU-10). Aby łatwiej się śpiewało, czasem trzeba zmienić tonację utworu. Kapodaster Ci w tym pomoże.
  6. Pasek do gitary akustycznej Jeremi JT-BD01 (czarny). Masz już dość siedzenia? Z paskiem możesz grać na stojąco i sprawić, by Twój kręgosłup odpoczął!
  7. Korbka do nawijania strun Jeremi GT-J10 (kolor losowy). Gdy struna pęknie, musisz nawinąć nową strunę. Z korbką możesz to zrobić 3-5x szybciej!
  8. Stojak na gitarę Kaline J-31 (statyw do gitary). Twoja gitara może stać bezpiecznie – stojak zapewnia odpowiednie ułożenie, które jest najzdrowsze dla gitary.

Kupując produkty osobno zapłacisz za wszystko 249,04zł.

Zamawiając pakiet „Full wypas” oszczędzasz aż 11,70% i płacisz tylko 219,90zł!

Brak w magazynie

Opis

Chcesz dowiedzieć się więcej o każdym z produktów z tego pakietu?

Poniżej znajdziesz linki do ofert konkretnych akcesoriów:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PAKIET „Full wypas” – Zestaw 8 akcesoriów do gitary akustycznej”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *